SportÉtlap 2017, 26. hét: Hétvégi menü

július 1., szombat

M4 Sport:
13.30: Autósport, DTM, Norisring, 1. futam
15.45: Red Bull Air Race, Budapest

Sport 1
13.00 Lósport, ügetőderbi
21.00: Ökölvívás, profi gála, London

Sport 2
11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Hohhot
16.30: Tenisz, ATP-torna, Antalya

Eurosport 1
15.15: Kerékpár, Tour de France

Eurosport 2
15.00: Tenisz, ATP-torna, Eastbourne

Digisport 1
11.05: Autósport, Forma-3, Norisring, 1. futam
12.45: Kerékpár, Tour de Hongrie
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Párizs

Digisport 2
13.15: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne
16.05: Autósport, GT Open, Hungaroring, 1. futam

Digisport 3
13.55: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Norisring, 1. futam
15.05: Autósport, Euroformula Open, Hungaroring, 1. futam

Spíler TV
8.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Moto3, időmérő
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, MotoGP, 1. időmérő
14.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, MotoGP, 2. időmérő
15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Moto2, időmérő
20.00: Motorsport, FIM világkupa, Nagy-Britannia

július 3., vasárnap

M4 Sport
14.00: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, bronzmérkőzés
15.45: Red Bull Air Race, Budapest
17.15: Autósport, DTM, Norisring, 2. futam
19.45: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, döntő

Sport 1
13.00: Lósport, galoppderbi

Sport 2
11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Hohhot

Eurosport 1
12.30: Kerékpár, Tour de France
17.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Grúzia-Portugália

Eurosport 2
14.00: Motorsport, Superbike, Egyesült Királyság bajnokság, Snetterton
18.00: Motorsport, FIM motokrossz-vb, Portugália
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Philadelphia Union-New England Revolution

Digisport 1
9.05: Autósport, Forma-3, Norisring, 2. futam
13.05: Autósport, Euroformula Open, Hungaroring, 2. futam
14.30: Kerékpár, Tour de Hongrie

Digisport 2
13.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Norisring, 2. futam
14.45: Autósport, Forma-3, Norisring, 3. futam

Digisport 3
14.05: Autósport, GT Open, Hungaroring, 2. futam

Spíler TV
8.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Moto3, bemelegítés
9.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Moto2, bemelegítés
9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, MotoGP, bemelegítés
10.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Moto3, futam
12.10: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Moto2, futam
13.20: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, MotoGP, bemelegítés
13.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, MotoGP, futam

Vélemény, hozzászólás?