SportÉtlap 2017, 28. hét: Hétvégi menü

július 15., szombat

M4 Sport
8.45 és 9.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Plovdiv
9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi 5 km, döntő, és műugrás, férfi páros 3 m, selejtező
11.00: Vizes vb, szinkronúszás, szóló technikai döntő
13.45: Forma-1, Brit Nagydíj, időmérő edzés
16.00: Vizes vb, műugrás, női 1 m, döntő
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Haladás

Sport 1
14.00: Labdarúgás, Telekom Kupa, elődöntő, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen
15.15: Labdarúgás, Telekom Kupa, elődöntő, Bayern München-Hoffenheim
16.30: Labdarúgás, Telekom Kupa, a 3. helyért
17.45: Labdarúgás, Telekom Kupa, döntő
20.30: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

Sport 2
14.00: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz
18.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, döntő, Portugália-Anglia

Eurosport 2
10.00: Vizes vb, férfi szinkronműugrás 3 m, selejtező
13.00: Vizes vb, vegyes szinkrontoronyugrás, döntő
15.00: Tenisz, Wimbledon, női döntő, Venus Williams-Garbine Muguruza Blanco
17.30: Síugrás, nyári Grand Prix
19.15: Vizes vb, férfi szinkronműugrás 3 m, döntő
21.00: Túraautó-világbajnokság, Argentin Nagydíj, időmérő

Digisport 1
1.30: Labdarúgás, Champions Cup, Manchester United-Los Angeles Galaxy
13.45: Kerékpár, Tour de Ring
17.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Nürburgring, 1. futam
21:55: Autósport, Formula E, New York, 1. futam

Digisport 2
1.30 és 4.00: K1, Glory-sorozat, Superfight Series, New York

július 16., vasárnap

M4 Sport
8.45, 9.45 és 11.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Plovdiv
9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, női 10 km, döntő és toronyugrás, női páros 10 m selejtező
11.00 és 12.00: Vizes vb, szinkronúszás, páros technikai döntő
14.00: Forma-1, Brit Nagydíj, futam
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia
18.45: Vizes vb, toronyugrás, női páros 10 m, döntő
19.45: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Japán

Sport 1
20.00: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

Sport 2
11.00, 12.00, 15.00, 16.00: Strandröplabda, Alanya Masters, elődöntő és helyosztók
21.00: Küzdősport, UFC, Gunnar Nelson-Santiago Ponzinibbio, Glasgow

Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Vizes vb, női szinkrontoronyugrás, selejtező
13.00: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz
18.15: Motorsport, FIA endurance világbajnokság, Nürburgring
19.15: Vizes vb, női szinkrontoronyugrás, döntő
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Dánia-Belgium

Eurosport 2
11.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Silverstone
15.00: Tenisz, Wimbledon, férfi döntő
18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia-Norvégia
20.00: FIA túraautó-világbajnokság, Argentin Nagydíj

Digisport 1
10.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Nürburgring, 2. futam
13.50: Kerékpár, Tour de Ring
18.55: Autósport, Formula E, New York, 2. futam
21.25: Autósport, IndyCar, Toronto

Digisport 2
9.50: Kerékpár, Tour de Ring
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Rabat

Vélemény, hozzászólás?