SportÉtlap 2018, 04. hét: Hétvégi menü

január 27., szombat

M4 Sport
15.45: Vízilabda, férfi ob I, Eger-Honvéd
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Kaposvár
20.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Vác

Sport 1
12.45: Labdarúgás, La Liga, Deportivo La Coruna-Levante
16.00: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Málaga-Girona
20.30: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Sociedad

Sport 2
13.30: Labdarúgás, FA Kupa, Peterborough-Leicester
16.00: Labdarúgás, FA Kupa
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Newport-Tottenham
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-West Bromwich

Eurosport 1
9.30 és 12.00: Tenisz, Australian Open, női és férfi páros döntő
14.00: Sífutás, vk, férfi és női sprint, Seefeld
15.15: Északi összetett, vk, Seefeld, Ausztria
16.15: Síugrás, vk, csapatverseny, Zakopane
20.20: Motorsport
21.30: Kerékpár, hatnapos pályaverseny, Berlin

Eurosport 2
10.00: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, Lenzerheide
11.15: Alpesi sí, férfi lesiklás, Garmisch-Partenkirchen
13.15: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, Lenzerheide
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Hertha BSC

Digisport 1
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Atalanta
20.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Juventus

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Montpellier
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Nice

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Nantes

január 28., vasárnap

M4 Sport
15.15: Kézilabda, női NB I, MTK Budapest-Vasas SC
17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

Sport 1
0.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Oklahoma City Thunder
11.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Espanyol
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria – Buducsnoszt
17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, a 3. helyért
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, döntő

Sport 2
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Charlotte
14.30: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Newcastle United
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, Cardiff City-Manchester City
20.45: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Alavés

Eurosport 1
6.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi döntő
13.00: Északi összetett, vk, Seefeld
13.30: Alpesi síelés, vk, férfi óriás-műlesiklás, Garmisch Partenkirchen
14.30: Sífutás, vk, női 10 km, Seefeld
15.15: Északi összetett, vk, Seefeld
16.15: Síugrás, vk, Zakopane
18.45: Motorsport

Eurosport 2
9.15: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Lenzerheide
10.30: Alpesi sí, férfi óriás-műlesiklás, Garmisch Partenkirchen
11.15: Sífutás, vk, férfi 15 km, Seefeld
12.00: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Lenzerheide
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Mainz
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96-Wolfsburg

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Internazionale
14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Bologna
17.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Lazio
20.25: Labdarúgás, Serie A, Roma-Sampdoria

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Verona
17.15: Röplabda, női Közép-európai Liga, alapszakasz, Békéscsaba-Mladost Zagreb
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-AS Monaco

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Strasbourg
17.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Lyon

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, All Star Gála, ügyességi verseny, Tampa
21.30: Jégkorong, NHL, All Star Gála, Tampa