SportÉtlap 2018, 07. hét: Hétvégi menü

február 17., szombat

M4 Sport
2.00 és 10.15: Téli olimpia, Phjongcshang
17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, elődöntő
19.45: Vízilabda, férfi Európa Kupa, Magyarország-Románia, Kecskemét

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Sevilla
15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, elődöntő
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Meskov Breszt
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Valencia
23.00: Ökölvívás, profi gála, Ludwigsburg, Vincent Feigenbutz-Ryno Liebenberg

Sport 2
13.30: Labdarúgás, FA Kupa, Sheffield Wednesday-Swansea City
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-FC Barcelona
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Huddersfield Town-Manchester United

Eurosport 1
1.40, 8.30 és 12.00: Téli olimpia, Phjongcshang

Eurosport 2
4.00, 8.30 és 13.00: Téli olimpia, Phjongcshang
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hoffenheim
20.30: Gyorskorcsolya, Crashed ice-sorozat, Marseille

Digisport 1
2.30 és 5.00: Küzdősport, K-1 Glory-sorozat, Chicago
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Strasbourg
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Hearts
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Cagliari
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Rennes

Digisport 3
15.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

Spíler TV
2.30: Jégkorong, NHL, Dallas Stars-St. Louis Blues
19.00: Jégkorong, NHL, Buffalo Sabres-Los Angeles Kings

február 18., vasárnap

M4 Sport
2.00, 5.30, 7.00 és 12.00: Téli olimpia, Phjongcshang
17.15: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, döntő
19.30: Jégkorong, Négy nemzet tornája, Katowice, Lengyelország-Magyarország

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-gála, Los Angeles, Skills Challenge
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje – MOL-Pick Szeged
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen – Kristianstad
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Madrid

Sport 2
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

Eurosport 1
1.40, 5.30 és 12.00: Téli olimpia, Phjongcshang

Eurosport 2
4.00, 8.30 és 13.00: Téli olimpia, Phjongcshang
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Borussia Dortmund
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-SPAL
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Sampdoria

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, OGC Nice-Nantes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Olympique Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Girondins Bordeaux

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-New Jersey Devils
18.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Philadelphia Flyers
23.00: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-New Jersey Devils