SportÉtlap 2018, 12. hét: Hétvégi menü

március 24., szombat

M4 Sport
6.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő
9.45: Műkorcsolya, vb, férfi kűr, Milánó
15.30: Kézilabda, férfi NB I, Gyöngyös-Dabas
18.00: Vízilabda, férfi ob I, FTC-Eger
19.45: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 2. mérkőzés

Sport 1
15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Tauron Kielce-RN Löwen
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Kristianstad-Flensburg
20.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, St. Raphael-Füchse Berlin
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Minnesota Timberwolves

Sport 2
18.15: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Anglia-Románia
21.00: Ökölvívás, profi gála, Dillian Whyte-Locas Browne, London

Eurosport 1
9.45: Síugrás, vk, Planica
11.45 és 13.45: Északi összetett, vk, Schonach
13.00 és 14.45: Sílövészet, vk, férfi és női üldözéses, Oroszország
15.45: Kerékpár, katalán körverseny, 6. szakasz
19.50: Sznúker, The Players Championship, Llandudno
23.30: Lósport, Global Champions Tour, Mexikó

Eurosport 2
7.30 és 10.00: Motorsport, superbike vb, superpole és futam
11.00: Műkorcsolya, vb, férfi kűr, Milánó
15.15: Műkorcsolya, vb, jégtánc kűr, Milánó
19.00: Curling, női vb, elődöntő
23.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, Columbus Crew-DC United

Digisport 1
3.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
14.45: Amerikaifutball, HFL, Fehérvár Enthroners-Budapest Wolves
18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
18.10: Kézilabda, Bundesliga, Kiel – Rhein-Neckar Löwen

Spíler 1 TV
7.25 és 7.50: Motorsport, superbike vb, superpole
8.25 és 8.50: Motorsport, supersport vb, superpole
9.55: Motorsport, superbike vb, 1. futam
21.05: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Calgary Flames

március 25., vasárnap:

M4 Sport
6.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam
12.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Cegléd
17.30: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő
20.15: Vízilabda, férfi ob I, OSC-Szolnok

Sport 1
16.30 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Skjern-Telekom Veszprém
18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Granollers-Chambéry

Sport 2
15.45: Kézilabda, női Eb-selejtező, Hollandia-Magyarország, Eindhoven

Eurosport 1
9.45: Síugrás, vk, Planica
13.00: Kerékpár, katalán körverseny, 7. szakasz
14.30: Kerékpár, Gent-Wevelgem, Belgium
19.45: Sznúker, The Players Championship, döntő, Llandudno

Eurosport 2
9.45 és 12.45: Északi összetett, vk, Schonach
11.00: Motorsport, superbike vb, 2. futam
13.45: Sílövészet, vk, férfi tömegrajtos, Oroszország
14.45: Sznúker, The Players Championship, döntő, Llandudno
17.00: Motorsport, motokrossz vb, Spanyolország

Digisport 1
4.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
13.45: Amerikaifutball, HFL, Dunaújváros Gorillaz-Győr Sharks
17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
14.55: Kézilabda, Bundesliga, Hüttenberg-Hannover
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Spíler 1 TV
0.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Tampa Bay Lightning
4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Los Angeles Kings
10.55: Motorsport, superbike vb, 2. futam