SportÉtlap 2018, 19. hét: Hétvégi menü

május 12., szombat

M4 Sport
10.30: Autósport, túraautó-vk, futam, Nürburgring
12.30: Kézilabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Szeged-Veszprém
14.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés, Barcelona
16.30: Labdarúgás, NB I, DVSC-DVTK
19.00: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Vasas

Sport 1
15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, CSM Bucuresti-Győri Audi ETO
17.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Rosztov-Don – Vardar Szkopje
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

Sport 2
12.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia-Svédország
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Leganés
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Sevilla
20.30: Jégkorong, világbajnokság, Kanada-Finnország

Eurosport 1
11.00 és 12.00: Autósport, túraautó-vk, futam, Nürburgring
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 8. szakasz

Eurosport 2
10.30 és 13.00: Motorsport, superbike-vb, superpole és futam, Imola
12.15, 14.00 és 17.45: Motorsport, endurance-vb, Diósförgepatony (Orechova Poton)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság

Digisport 1
14.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Kedzierzyn-Kozle – Civitanova
17.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, elődöntő, Perugia – Kazany
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-St. Étienne

Digisport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, elődöntő, Madrid
18.30: Tenisz, WTA-torna, döntő, Madrid
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

Digisport 3
17.40: Rögbi, Bajnokok Kupája
21.00: Tenisz, ATP-torna, elődöntő, Madrid

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals
10.25, 10.50 és 12.55: Motorsport, superbike-vb, superpole és futam, Imola
13.55 és 14.20: Motorsport, supersport-vb, superpole, Imola
19.00: Motorsport, salakmotor-vb, Lengyelország

május 13., vasárnap

M4 Sport
10.30: Autósport, GP3, Spanyol Nagydíj, 2. futam, Barcelona
10.30: Forma-2, Spanyol Nagydíj, futam, Barcelona
15.00: Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam, Barcelona
17.30: Vízilabda, férfi ob 1, döntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Szolnok
19.15: Labdarúgás, NB II, MTK-Győr

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Amanda Nunes-Raquel Pennington, Rio de Janeiro
15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, a 3. helyért
17.30: Kézilabda, női bajnokok ligája, döntő
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona

Sport 2
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Málaga
20.15: Jégkorong, világbajnokság, Svájc-Svédország

Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 9. szakasz
23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 1. szakasz

Eurosport 2
11.30: Motorsport, supersport-vb, Imola
12.30: Autósport, Porsche szuperkupa, Barcelona
13.30, 15.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-vb, Lettország
22.00: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Portland Timbers-Seattle Sounders FC

Digisport 1
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Erlangen
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Lazio
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus

Digisport 2
14.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, bronzmérkőzés
18.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Madrid

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Chievo
17.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, döntő
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli

Spíler1 TV
11.25: Motorsport, supersport-vb, futam, Imola
10.25 és 12.55: Motorsport, superbike-vb, futam, Imola
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Huddersfield-Arsenal