SportÉtlap 2018, 24. hét: Hétvégi menü

június 16., szombat

M4 Sport
11.45: Labdarúgás, világbajnokság, Franciaország-Ausztrália
14.45: Labdarúgás, világbajnokság, Argentína-Izland
17.45: Labdarúgás, világbajnokság, Peru-Dánia
20.45: Labdarúgás, világbajnokság, Horvátország-Nigéria

Duna World
9.15: Úszás, Magyar Úszás Napja, nyíltvízi úszó világkupa, Balatonfüred

Sport 1
10.30, 13.00 és 15.30: Autósport, gyorsasági kamion Európa-bajnokság, Mogyoród
21.00: Ökölvívás, profi gála, Newcastle

Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

Eurosport 1
15.00: Autósport, Endurance-világbajnokság, Le Mans

Eurosport 2
10.00: Hegyikerékpár, Sellaronda Hero, Val Gardena
13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 4. szakasz
15.00: Kerékpár, Route d’Occitanie, 3. szakasz
17.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

Digisport 1
14.45: Amerikai futball, HFL, Fehérvár Enthroners-Budapest Eagles

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch

Spíler1 TV
8.40: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Darwin, 1. futam
9.50 és 10.50: Motorsport, MotoGP és Moto2, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés
12.30, 14.05 és 15.00: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Katalán Nagydíj, időmérő

június 17., vasárnap

M4 Sport
13.45: Labdarúgás, világbajnokság, Costa Rica-Szerbia
16.45: Labdarúgás, világbajnokság, Németország-Mexikó
19.45: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília-Svájc

Sport 1
10.30, 13.00 és 15.30: Autósport, gyorsasági kamion Európa-bajnokság, Mogyoród

Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Stuttgart

Eurosport 1
0.05: Autósport, Endurance-világbajnokság, Le Mans
16.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Nottingham

Eurosport 2
13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 5. szakasz
15.00: Kerékpár, Route d’Occitanie, 4. szakasz
17.00: Motorsport, motokrossz-vb, Ottobiano

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, ‘s-Hertogenbosch
14.45: Amerikai futball, HFL, Dunaújváros Gorillaz-Miskolc Steelers

Spíler1 TV
6.55: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Darwin, 2. futam
11.00, 12.20 és 14.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Katalán Nagydíj