SportÉtlap 2018, 29. hét: Hétvégi menü

július 21., szombat

M4 Sport
11.45: Forma-1, Német Nagydíj, 3. szabadedzés, Hockenheim
14.45: Forma-1, Német Nagydíj, időmérő edzés, Hockenheim
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Debrecen
18.45: Öttusa, Európa-bajnokság, Székesfehérvár, női egyéni döntő
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi FC-Kisvárda

Duna World
15.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, Barcelona, csoportmérkőzés, Magyarország-Németország

Sport 1
13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, elődöntők
17.00: Szinkronúszás, junior-világbajnokság, Budapest, vegyespáros technikai döntő
18.00: Szinkronúszás, junior-világbajnokság, Budapest, csapat szabadprogram döntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 1. nap

Sport 2
11.00: Szinkronúszás, junior-világbajnokság, Budapest, csapat szabadkombinációs kűr elödőntő
15.00 és 16.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Hollandia, női elődöntők
17.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Hollandia, férfi negyeddöntő
18.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Hollandia, női bronzmérkőzés
19.45: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Hollandia, női döntő
22.00: Golf, Barbasol Championship, 3. nap

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz
17.45: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla, csapatverseny
21.45: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-DC United

Digisport 1
1.00 és 3.30: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, New York
16.00: Sárkányhajó-világbajnokság, Szeged

Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest, elődöntők

Spíler1 TV
8.10: V8 Supercars bajnokság, Ipswich, 1. futam
18.00: FIM Speedway salakmotor-világbajnokság, Nagy-Britannia

július 22., vasárnap

M4 Sport
10.45: Strandröplabda, országos bajnokság, 3. forduló, Dunaújváros, döntők
14.45: Forma-1, Német Nagydíj, futam, Hockenheim
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőr
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MTK Budapest

Duna World
16.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, férfiak, Barcelona, a magyar válogatott nyolcaddöntője
18.45: Öttusa, Európa-bajnokság, Székesfehérvár, férfi egyéni döntő

Sport 1
14.00 és 20.30: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap
18.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Hollandia, férfi bronzmérkőzés
19.45: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Hollandia, férfi döntő

Sport 2
11.00: Szinkronúszás, junior-világbajnokság, Budapest, szabadkombinációs kűr elödőntő
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, döntő
16.00: Szinkronúszás, junior-világbajnokság, Budapest, vegyespáros szabadprogram döntő
17.00: Szinkronúszás, junior-világbajnokság, Budapest, szabadkombinációs kűr döntő és gála
20.00: Küzdősport, UFC, Volkan Özdemir-Mauricio Rua, Hamburg
23.00: Golf, Barbasol Championship, 4. nap

Eurosport 1
13.05: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz
17.55: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla

Eurosport 2
11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Németország
13.00, 14.00, 16.00 és 17.00: Motokrossz, világbajnokság, Csehország

Digisport 1
16.00: Sárkányhajó-világbajnokság, Szeged

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest, döntő