SportÉtlap 2018, 48.hét: Hétvégi menü

december 1., szombat

M4 Sport
12.45: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Zugló – PVSK
14.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Hollandia
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-DVSC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-FTC

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas
13.00: Labdarúgás, 2. Bundesliga, Ingolstadt-Hamburg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Freiburg
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Schalke
23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Milwaukee Bucks

Sport 2
12.00: Jégkorong, KHL, Barisz-Avtomobiliszt
15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Németország
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Spanyolország-Horvátország
20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, León-Elverum

Eurosport 1
9.15 és 14.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.30 és 12.00: Sífutás, vk, Lillehammer
15.15: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
18.15: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
20.30: Alpesi sí, vk, Lake Louise
22.45: Labdarúgás, női U17-es vb, döntő, Mexikó-Spanyolország

Eurosport 2
0.15: Szánkó, vk, Whistler
11.15 és 17.30: Autósport, Bahrein
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Empoli
17.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Juventus
20.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Bologna

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Sivasspor
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Montpellier

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Trabzonspor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-New Jersey Devils
18.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Manchester United
22.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Dallas Stars

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Leganés
18.30: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Espanyol
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia

december 2., vasárnap

M4 Sport
11.45: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása, Dublin
13.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót-Nyíregyháza
15.45: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Magyarország-Hollandia
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vidi-Honvéd

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Adelaide
12.00: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása, Dublin
13.00: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Kiel
15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Szlovénia-Franciaország
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Nantes
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Veszprém-Montpellier

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Mönchengladbach
19.00: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Los Angeles Rams
22.30: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Minnesota Vikings

Eurosport 1
10.00: Sífutás, vk, Lillehammer
10.45 és 13.45: Északi összetett, vk, Lillehammer
11.45 és 14.30: Sílövészet, vk, Pokljuka
16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil, férfiak
17.45 és 20.30: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, vk, Lake Louise

Eurosport 2
11.45 és 12.00: Sífutás, vk, Lillehammer
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Milan-Parma
14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Genoa
17.40: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Galatasaray
20.10: Labdarúgás, Serie A, Roma-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Udinese
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Nové Zámky
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-PSG

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Dijon
17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Lazio

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers
4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Vegas Golden Knights
13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Fulham
15.05: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Tottenham
17.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton
21.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Anaheim Ducks

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Villarreal
20.45: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Sevilla