SportÉtlap 2019, 18.hét: Hétvégi menü

május 4., szombat

M4 Sport
14.45: Vízilabda, női ob I, döntő, 3. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Vidi FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest

Duna World
19.55: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Dublin, Magyarország-Portugália

Sport 1
13.30: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Kazahsztán-Fehéroroszország
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Veszprém-Flensburg
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Barcelona-Nantes

Sport 2
14.00 és 17.30: Lósport, futam
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hannover
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Dortmund
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Aves

Eurosport 1
11.00, 15.15 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
18.30: Autósport, megbízhatósági világbajnokság, Spa

Eurosport 2
9.45: Lósport, Global Champions Tour, Sanghaj
13.15: Autósport, megbízhatósági világbajnokság, Spa
16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 4. szakasz
17.30: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 3. szakasz

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága
16.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Fenerbahce
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff-Crystal Palace
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Bourdeaux-Angers

Digisport 3
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Nice
19.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, főcsoport-elődöntő, Carolina Hurricanes-New York Islanders
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Tottenham Hotspur
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Liverpool

Spíler2 TV
13.00, 14.10 és 15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, időmérő
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Sociedad
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Barcelona

május 5., vasárnap

M4 Sport
16.00: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Falco-PVSK
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Budaörs

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Ottawa
8.30: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Szlovénia-Litvánia
12.00: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Fehéroroszország-Koreai Köztársaság
14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, döntő, 1. mérkőzés, Esbjerg-Siófok
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain – Kielce
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Szeged-Szkopje

Sport 2
2.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, Houston Rockets-Golden State Warriors
14.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Kazahsztán-Magyarország
18.00: Lósport, futam
21.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, Philadelphia 76ers-Toronto Raptors

Eurosport 1
13.45: Kerékpár, romandiai körverseny, 5. szakasz
15.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 4. szakasz

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Fiorentina
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Huddersfield-Manchester United
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lille

Digisport 2
11.45: Amerikai futball, HFL, Győr Sharks-Budapest Cowbells
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Roma
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari

Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Amiens
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Besiktas

Spíler1 TV
1.15: Jégkorong, NHL, főcsoport-elődöntő, Boston Bruins-Columbus Blue Jackets
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Watford
21.00: Jégkorong, NHL, főcsoport-elődöntő, Dallas Stars-St. Louis Blues

Spíler2 TV
10.40, 11.55 és 13.15: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Athletic Bilbao
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Valencia