SportÉtlap 2020, 10.hét: Íme a hétvégi sportkínálat

március 7., szombat

M4 Sport
17.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MOL Fehérvár FC
19.30: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Ferencváros

Duna World
12.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, 2. nap, Magyarország-Belgium, Debrecen
17.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő, Pécs

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don – Ferencváros
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győr-Valcea
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Siófok-Kastamonu
19.45: Darts, UK Open, 2. nap

Sport 2
13.30 és 17.30: Darts, UK Open, 2. nap
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Dortmund
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Charlotte Hornets-Houston Rockets

Eurosport 1
9.50: Északi összetett, világkupa, Oslo
10.55: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Kvitfjell
12.15: Sífutás, világkupa, női 30 km tömegrajtos verseny, Oslo
13.30: Sílövészet, világkupa, női váltó, Novo Mesto
15.15: Síugrás, világkupa, csapatverseny, Oslo
17.00: Sílövészet, világkupa, férfi váltó, Novo Mesto

Eurosport 2
16.00: Lovassport, Global Champions Tour, Doha

Digisport 1
2.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-West Ham United
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio

Digisport 2
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Tottenham
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Cagliari

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-PSG
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Monaco

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Mallorca
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Sociedad
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Celta Vigo

március 8., vasárnap

M4 Sport
17.00: Labdarúgás, NB II, Vasas-Nyíregyháza

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Israel Adesanya-Yoel Romero, Las Vegas
13.45: Darts, UK Open, 3. nap
20.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Los Angeles Lakers

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-RN Löwen
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Düsseldorf
20.00: Darts, UK Open, 2. nap

Eurosport 1
10.20: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kvitfjell
11.45: Sílövészet, világkupa, női 12,5 km tömegrajtos verseny, Novo Mesto
13.35: Sílövészet, világkupa, férfi 15 km tömegrajtos verseny, Novo Mesto
14.30: Síugrás, világkupa, Oslo

Eurosport 2
13.10: Kerékpár, országúti kerékpár, Párizs-Nizza, 1. nap
16.00: Motosport, motokrossz, Hollandia

Digisport 1
0.00 és 23.30: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Brescia
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Napoli
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Nové Zámky
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Bordeaux
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Montpellier

Spíler1 TV
12.55: Kézilabda, SEHA Liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés: Vojvodina-Veszprém
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Espanyol
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Granada
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Leganés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Madrid