SportÉtlap 2020, 30. hét: Íme a hétvégi sportkínálat

július 25., szombat

M4 Sport
14.45: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, Eger-Tatabánya
16.15: Vízilabda, férfi Magyra Kupa, A-Híd-VasasPlaket – Budapesti Honvéd SE
18.00: Úszás, Négy Nemzet Torna, Margitsziget

Duna World
16.00: Labdarúgás, FC DAC 1904-Olimpique Marseille felkészülési mérkőzés

Sport 1
21.00: Darts, World Matchplay, Milton Keynes, elődöntők

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Labdarúgás, török bajnokság

Europsort 1
14.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Digisport 1
9.55: Labdarúgás, strandfoci NB I, Hidegkúti SC-Újhartyán Beach Soccer Club
11.10: Labdarúgás, strandfoci NB I, Jászfényszaru-Goldwin-Pluss – Energia SC-AVA Pietra Épületgépészeti Kft.
13.40: Labdarúgás, strandfoci NB I, BSC Aramis-Bodon Péter FC 1500
14.55: Labdarúgás, strandfoci NB I, Bonyhád BFC – Hidegkúti SC
17.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Parma
19.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale
21.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sassuolo

ARENA4
10.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Andalúz Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
12.30/13.30/15.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Andalúz Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, időmérő edzés

július 26., vasárnap

M4 Sport
14.45: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, PVSK Mecsek Füszért – KSI SE mérkőzés
16.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, FTC-Telekom Waterpolo – Pannergy-MVLC-Miskolc
18.00: Úszás, Négy Nemzet Torna, Margitsziget

Sport 1
16.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Basaksehir
21.30: Darts, World Matchplay, Milton Keynes, döntő

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Labdarúgás, török bajnokság

Europsort 1
14.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Digisport 1
8.55/10.25: Labdarúgás, strandfoci NB I, elődöntő
12.40: Labdarúgás, strandfoci NB I, bronzmérkőzés
14.10: Labdarúgás, strandfoci NB I, döntő
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester United
19.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Lazio
21.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Fiorentina

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham Hotspur
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese

Spíler1 TV
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság

ARENA4
10.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Andalúz Nagydíj, MotoE futam
11.00/12.15/13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Andalúz Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
19.30: Labdarúgás, angol másodosztály, rájátszás, Swansea-Brentford