Valter Attila szakaszmásodik a szebeni körversenyen

Valter Attila második helyen zárta a szebeni országúti kerékpáros körverseny harmadik szakaszát szombaton.

A lengyel CCC Development Team 21 esztendős bringása – aki az összetett harmadik helyén zárta júniusban az ugyancsak 2.1-es kategóriájú Tour de Hongrie-t – azonos idővel ért célba az etapon győztes olasz Marco Tizzával a Nagyszeben és Szebenjuharos közötti 159,4 kilométeres távon. Fetter Erik (Pannon Cycling Team) 46 másodperces hátránnyal 17. lett – számolt be az MTI.

A romániai verseny honlapja szerint Valter összetettben három helyet előre lépve a tizedik, hátránya 1:07 perc az éllovas Costa Rica-i Kevin Rivera mögött. Fetter közel háromperces hátrányból, a 17. pozícióból várhatja az ötnapos viadal vasárnapi záró etapját.