Csercseszov: „A mutatott játék és a végeredmény két külön dolog”

Az FTC 1-1-es döntetlent játszott a Qarabag otthonban a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első, szerdai mérkőzésén.

A találkozót követően az Fradi vezetőedzője, Sztanyiszlav Csercseszov értékelte a mérkőzést.

Sokat nyomott a latba a teltház és a tábor, valamint az idő is komoly befolyásoló tényező volt, de ez nem jelenti azt, hogy védekezni akartunk. A második félidőben is voltak komoly és nagyszerű helyzeteink – idézte a Sztanyiszlav Csercseszovot a fradi.hu. – A mutatott játék és a végeredmény két külön dolog. Vannak dolgok, amiket nem szeretnék publikusan megosztani. Mindent át fogunk beszélni a játékosokkal.

Ezt követően szóba kerültek a visszavágó esélyei, illetve, hogy hogyan értékeli a csapat teljesíményét.

A végeredmény 1-1 lett, így 0-0-ról indul a visszavágó. Már túl vagyunk 4-5 meccsen, ezek rendre nehéz mérkőzések voltak, játszottunk két nagyon kemény idegenbeli találkozót is, ahol megfelelő eredményeket értünk el. Ennek fényében csak és kizárólag gratulálni tudok a csapatnak, mindent kiadtak magukból – zárta a sajtótájékoztatót a Fradi mestere..

A Qarabag elleni BL-visszavágót augusztus 9-én, kedden 20 órától rendezik a Groupama Arénában.