
Idén január 14-én harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Zúzmara Félmaraton és Futófesztivál a Kincsem Park Lóversenypálya és a Hungexpó területén .
A BSI pénteki közlése szerint a résztvevők 3 féle táv közül választhatnak, két rövidebb 5 és 10 kilométeres és egy hosszabb 21 kilométeres közül, ami a Félmaratonmánia második téli állomása is egyben. A félmaraton nevezéseinek száma már most meghaladja a tavalyi létszámot.
Révész Máriusz, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) kerékpározásért és az aktív kikapcsolódásért felelős kormánybiztosa és Radványi Gábor Kőbánya alpolgármestere lövik el a félmaratoni távot.
Az esemény napján a megnövekedett igényre való tekintettel a 10-es busz a linken található menetrend szerint közlekedik. http://www.bkk.hu/
Távok és rajtok:
- 10:00 3. Zúzmara Félmaraton (21 km)
- 13:45 Zúzmara Futófesztivál 10 km és 5 km
Az útvonaltérképek ITT érhetőek el.
További információ: www.futanet.hu