Győzött a listavezető, a Fehérvári Titánok és a Dunaújváros

A listavezető DVTK Jegesmedvék az utolsó harmadban kétgólos hátrányból fordított, és 4-3-ra nyert a vendég UTE ellen a jégkorong Erste Liga alapszakaszának keddi játéknapján.

A miskolci csapat a második szakasz hajrájában kapott két gólt, ám a szünetben rendezte sorait, és ellenállhatatlanul játszott a záró húsz percben.

A Fehérvári Titánok csapata látványos, 13 gólt hozó mérkőzésen, hosszabbításban győzött a Ferencváros vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának keddi játéknapján.

A harmadik Dunaújvárosi Acélbikák csapata szoros meccsen, 4-3-ra győzött a második MAC Budapest vendégeként a jégkorong Erste Liga alapszakaszának keddi játéknapján.

Eredmények:
MAC Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák 3-4 (2-1, 0-1, 1-2)
Ferencvárosi Torna Club-Fehérvári Titánok 6-7 (2-3, 2-2, 2-1, 0-1) – hosszabbítás után
SC Csíkszereda (román)-ASC Corona Brasov (román) 4-2 (0-1, 1-1, 3-0)
DVTK Jegesmedvék-UTE 4-3 (0-0, 1-3, 3-0)