SportÉtlap 2017, 30. hét: Hétvégi menü

július 29., szombat

M4 Sport
9.30: Vizes vb, úszás, előfutamok
11.55: Vizes vb, női óriás-toronyugrás, 20 m, döntő
13.30: Forma-1, Magyar Nagydíj, időmérő
15.00: Vizes vb, férfi vízilabda, a 3. helyért, Görögország-Szerbia
17.30: Vizes vb, úszás, elődöntők, döntők
20.30: Vizes vb, férfi vízilabda, döntő, Magyarország-Horvátország

Duna
10.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 3. szabadedzés

Duna World
18.00: Labdarúgás, NB I, Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK
20.30: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Sport 1
11.30 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, elődöntők
18.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hertha BSC-Liverpool
20.00: Darts, World Matchplay

Sport 2
12.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, elődöntők
21.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, elődöntő

Sport M
13.00, 15.15, 17.15. Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
12.00: Vizes vb, női óriás-toronyugrás, 20 m, döntő
15.30: Kerékpár, Clásica San Sebastián
18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Hollandia-Svédország
20.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Németország-Dánia

Eurosport 2
16.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Spa
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Németország
23.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Orlando City

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang, elődöntő
13.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Chelsea-Internazionale
15.35: Autósport, FIA F3, Spa, 3. futam
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-FC Bruges
21.55: Autósport, FIA Formula E, Montreal, 1. futam

Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad, elődöntő

Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang, elődöntő

július 30., vasárnap

M4 Sport
9.30: Vizes vb, úszás, előfutamok
12.00: Vizes vb, férfi óriás-toronyugrás, 27 m, döntő
13.30: Forma-1, Magyar Nagydíj, futam
17.30: Vizes vb, úszás, döntők
22.00: Vizes vb, záróünnepség

Duna World
18.00: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Újpest FC

Sport 1
6.00: Küzdősport, UFC, Daniel Cormier-Jon Jones, Anaheim
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, döntő
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bournemouth-Valencia
20.00: Darts, World Matchplay

Sport 2
15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő
23.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, döntő

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
8.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Spa
9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők
11.00: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Spa
15.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Spa
18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Ausztria-Spanyolország
20.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Franciaország-Anglia

Eurosport 2
4.15: Motorsport, FIM Endurance-Világbajnokság, Szuzuka
15.30: Kerékpár, Lengyel körverseny, 2. szakasz
17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők
20.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-New York City FC

Digisport 1
0.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Manchester City-Tottenham
2.05: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Real Madrid-Barcelona
10.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang, döntő
14.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad, döntő
22.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Juventus-Roma

Digisport 2
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-Standard Liege
21.55: Autósport, FIA Formula E, Montreal, 2. futam

Digisport 3
21.25: Autósport, Indycar, Mid-Ohio

Vélemény, hozzászólás?