SportÉtlap 2017, 31. hét: Hétvégi menü

augusztus 5., szombat

M4 Sport
10.45 és 22.15: Atlétika, világbajnokság, 2. nap, London
15.45: Strandlabdarúgás, bajnoki döntő, Siófok
17.45: Labdarúgás, NB I, Balmazújváros-Diósgyőr
20.15: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd

Sport 1
3.30 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Los Cabos
14.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bayer Leverkusen-Celta Vigo
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Eintracht Frankfurt-Real Betis
18.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Liverpool-Athletic Bilbao

Sport 2
1.00 és 3.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
17.00: Kosárlabda, Team Africa-Team World, gálamérkőzés, Johannesburg
20.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 19.45: Atlétika, világbajnokság, 2. nap, London

Eurosport 2
20.15: Labdarúgás, német Szuperkupa, Borussia Dortmund-Bayern München
22.45: Kerékpár, Utah-i körverseny, 6. szakasz

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hearts
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Amiens
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-OGC Nice
23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

Digisport 2
4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford
13.10: Autósport, GT Masters, Nürgburgring, 1. futam
18.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Tottenham Hotspur-Juventus
22.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Racing Strasbourg

Spíler TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.30, 14.05, 14.30, 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

augusztus 6., vasárnap

M4 Sport
10.45 és 21.20: Atlétika, világbajnokság, 3. nap, London
15.30: Labdarúgás, NB II, MTK Budapest-Ceglédi VSE
17.45: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Ferencváros

Sport 1
5.00: Tenisz, ATP-torna, Los Cabos
14.45: Labdarúgás, angol szuperkupa, Chelsea-Arsenal
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Internazionale-Villarreal

Sport 2
1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
4.00: Küzdősport, UFC, Sergio Pettis-Brandon Moreno, Mexikóváros
17.30: Úszás, világkupa-verseny, Berlin, 1. nap
21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 19.30: Atlétika, világbajnokság, 3. nap, London
16.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, döntő

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, férfi mezőnyverseny
17.00: Motokrossz, világbajnokság, Belgium
22.00: Kerékpár, Utah-i körverseny, 7. szakasz

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Washington
13.00: Autósport, GT Masters, Nürburgring, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Girondins Bordeaux
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Dijon
23:00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

Digisport 2
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, KAA Gent-Royal Antwerp
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, RSC Anderlecht-Oostende
23.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

Digisport 3
14.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers

Spíler TV
8.35, 9.05, 9.35 és 13.20: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
10.55, 12.10, 13.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
20.00: Ralikrossz, világbajnokság, Kanada

Vélemény, hozzászólás?