SportÉtlap 2017, 35. hét: Hétvégi menü

szeptember 2., szombat

M4 Sport
9.45 és 15.45: Cselgáncs, világbajnokság, Budapest
13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, időmérő edzés
18.30: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Debrecen

Duna World
13.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Montenegró, Kolozsvár

Sport 1
13.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, Sporting CP-Cocks
15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, Tatran Presov-Alpla Hard
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Finnország-Izland
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Spanyolország-Olaszország

Sport 2
15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Malmö Redhawks-KalPa Kuopio
17.45: Vízilabda, férfi gálamérkőzés, Szolnok-Szerbia
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Wales-Ausztria

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.00 és 18.00: Tenisz, US Open
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 14. szakasz

Eurosport 2
0.00 és 17.00: Tenisz, US Open

Digisport 1
15.05: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 1. futam
16.05: Autósport, GT Open, Silverstone, 1. futam

szeptember 3., vasárnap

M4 Sport
8.45: Autósport, GP3, Olasz Nagydíj
9.45: Autósport, GP2, Olasz Nagydíj
11.45 és 16.15: Cselgáncs, világbajnokság, Budapest
13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Magyarország-Portugália

Sport 1
13.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, a 3. helyért
15.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, döntő
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Hollandia-Bulgária
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Lettország-Svájc

Sport 2
10.15: Autósport, TCR-sorozat, Buriram
14.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Banská Bystrica-Red Bull Salzburg
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Fehéroroszország-Svédország
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Görögország-Belgium

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.00 és 18.00: Tenisz, US Open
11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza
13.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 15. szakasz

Eurosport 2
0.00 és 17.00: Tenisz, US Open
15.00: Kerékpár, Brit körverseny, 1. szakasz

Digisport 1
13.05: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 2. futam
14.05: Autósport, GT Open, Silverstone, 2. futam
19.40: Autósport, IndyCar, Watkins Gleen

Digisport 2
12.25: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Magdeburg
14.55: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Handewitt – Rhein-Neckar Löwen

Spíler TV
14.00: Ralikrossz világbajnokság, Franciaország

Vélemény, hozzászólás?