SportÉtlap 2017, 42. hét: Hétvégi menü

október 21., szombat

M4 Sport
13.15: Kézilabda, férfi NB I, MOL-Pick Szeged – Telekom Veszprém
15.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest FC
17.45: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Budapest Honvéd
22.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő

Sport 1
15.30: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Rosztov-Don – Győri Audi ETO KC
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, Váci NKSE-Buxtehuder SV
20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Málaga

Sport 2
14.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen
18.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Sevilla
21.00: Küzdősport, UFC, Gdansk

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Superbike-vb, Spanyolország, időmérő
13.00: Superbike-vb, Spanyolország, 1. futam
14.00 és 20.15: Sznúker, Brit Open
18.15: Műkorcsolya, GP, Moszkva

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburg-Bayern München
20.30: Kerékpár, pálya-Eb, Berlin

Digisport 1
11.45: Rögbi, Európai Nemzetek Kupája, Magyarország-Lettország
15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Crotone
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Internazionale

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
14.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Caen
20.30: Röplabda, női BL-selejtező, Conegliano-Békéscsaba

Digisport 3
16.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Guingamp

Spíler TV
0.55, 1.50, 2.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
4.30, 6.05, 6.30 és 7.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2
5.25: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP
10.25 és 10.50: Superbike-vb, Spanyolország, időmérő
11.25 és 11.50: Supersport300-vb, Spanyolország, időmérő
13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Watford
16.00: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield-Manchester United
18.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-West Bromwich

október 22., vasárnap

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB II, Zalaegerszeg-Soroksár
20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

Sport 1
13.30: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Thüringer HC – FTC-Rail Cargo Hungaria
16.00: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Athletic Bilbao
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Eibar

Sport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Atwerpen
19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL

Sport M
12.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30 és 13.00: Supersport-vb, Spanyolország, futam
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
11.00: Asztalitenisz, férfi vk, Belgium
13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Werder Bremen
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Hertha
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Hoffenheim
22.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta-Toronto

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Hellas Verona
14.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Roma
17.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-PSG

Digisport 2
11.00 és 13.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Genoa
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa-selejtező, Debrecen-Lubin
20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Cagliari

Digisport 3
13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Troyes-Olympique Lyon

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguins
3.45, 5.05 és 6.30: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
11.25: Supersport-vb, Spanyolország, futam
12.55: Superbike-vb, Spanyolország, futam
14.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Arsenal
17.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Liverpool

október 23., hétfő

M4 Sport
20.15: Labdarúgás, FIFA-gála, London

Sport 2
2.30: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Atlanta Falcons
13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr