SportÉtlap 2018, 52. hét: Hétvégi menü

december 29., szombat

M4 Sport
17.30: Kézilabda, női NB I, Kisvárda-Érd

Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Sport 2
15.00 és 20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, középdöntők
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets

Eurosport 1
10.15 és 13.15: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Semmering
11.30: Alpesi sí, vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Bormio
14.30: Sífutás, vk, szabadstílusú sprint, Toblach
16.15: Síugrás, Négysáncverseny, selejtező, Oberstdorf
18.15 és 19.30: Sílövészet, World Team Challenge, Gelsenkirchen

Eurosport 2
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Internazionale
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Bologna
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-SPAL

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-AS Roma

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Toronto Maple Leafs
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Wolverhampton Wanderers
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Arsenal
22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Minnesota Wild

december 30., vasárnap

M4 Sport
15.00: Jégkorong, Erste Liga, UTE-Vienna Capitals
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Körmend

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC, Jon Jones-Alexander Gustafsson
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, elődöntők, London

Sport 2
15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, elődöntő
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-New York Jets
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Washington Redskins-Philadelphia Eagles

Eurosport 1
12.30: Sífutás, vk, női szabadstílusú 10 km, Toblach
14.30: Sífutás, vk, férfi szabadstílusú 15 km, Toblach
16.15: Síugrás, Négysáncverseny, Oberstdorf

Eurosport 2
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
17.15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Linz

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Torino

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Montreal Canadiens
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Bournemouth