SportÉtlap 2019, 30. hét: Hétvégi sportkínálat

július 27., szombat

M4 Sport
2.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok
9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, a 3. helyért, Horvátország-Magyarország
11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, döntő, Spanyolország-Olaszország
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők
18.15: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Örményország, döntő, Portugália-Spanyolország

Duna
14.45: Forma-1, Német Nagydíj, időmérő

Sport 1
13.30 és 15.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
17.45 és 20.15: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, elődöntő

Sport 2
11.30 és 13.15: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

Eurosport 1
13.25: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz
22.00: Autósport, 24 órás verseny, Spa

Eurosport 2
9.55: Sznúker, Riga Masters
16.15: Autósport, 24 órás verseny, Spa
18.20: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinterzarten

Digisport 1
16.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

Digisport 2
12.55 és 17.25: Strandfoci, NB I, döntő
19.25: Tenisz, WTA-torna, Palermo

Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo

Spíler1 TV
8.15: Autósport, V8 supercars-bajnokság, Ipswich, 1. futam

július 28., vasárnap

M4 Sport
2.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők

Duna
14.45: Forma-1, Német Nagydíj, futam

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC-gála, Edmonton
12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
14.30: Strandkézilabda, X. Salgó Kupa, férfi és női döntő
16.30: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, döntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

Sport 2
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

Eurosport 1
10.30: Autósport, 24 órás verseny, Spa
11.50: Autósport, Porsche Kupa, Németország
12.40 és 14.50: Hegyikerékpár, Európa-bajnokság, Brno
17.55: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz

Eurosport 2
4.15: Motorsport, FIM endurance gyorsasági világbajnoki sorozat, Szuzuka
13.00 és 17.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Loket
15.00: Autósport, 24 órás verseny, Spa
19.15: Sznúker, Riga Masters

Digisport 1
10.55 és 16.25: Strandfoci, NB I, döntő
19.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo

Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala