Szalai Evelin világranglista-versenyt nyert Máltán

Magyar győzelem a IFBB Diamond Cup Malta versenyen!

A Magyar Testépítő és Fitness Szövetség információi szerint a világranglista versenyen Szalai Evelin két aranyérmet szerzett. A magyar kiválóság a bikini fitness kategóriában lett első a 164 centiméter alatti mezőnyben, valamint fitmodell abszolútban sem talált legyőzőre – adta hírül a Nemzeti Versenysport Szövetség.

(Szalai Evelin)

Ugyancsak San Pawl il-Baharban Berecz Sándor a 4. helyen végzett (men’s physique +178 cm), míg Berkes-Vasvári Nikolett az előkelő 5. helyezést érte el a profik között bodyfitness kategóriában. Mindhárom versenyzőnek Berkes László az edzője.

A sportágban itthon felmérő utánpótlás versenyt rendeztek. Az eseménynek Agárd adott otthont. A JochaPress információi szerint az egyes korcsoportok győztesei: Wittich Liza, Dobos Natasa, Láris Aliz, Hegedüs Boglárka, Kremmer Petra, Szabó Hanna, Somodi Lili, Mitsch Viktória, Szabó Jázmin, Pesti Janka, Berzéki Lili, Hati Szófia, Csépány Nikolett, Blatnyák Anna, Lukács Kitti, Vágó Virág.